Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Drukarnia Wołomin

Drukarnia Wołomin

drukarnia WołominWydruki cyfrowe i offsetowe różnią się zastosowaną technologią, co przekłada się na rodzaje realizacji, jakie są przy ich pomocy wykonywane. Nie zawsze jednak wybór pomiędzy tymi dwiema opcjami jest prosty, zwłaszcza dla osoby niezaznajomionej z niuansami sztuki drukarskiej.

Nasi pracownicy pomogą w wyborze rozwiązań najkorzystniejszych jakościowo i cenowo. Nasze 35-letnie doświadczenie na rynku, nieustanny rozwój i nacisk na profesjonalizm sprawiły, że dziś możemy z dumą mówić o setkach (a może nawet tysiącach) wykonanych realizacji i tyluż zadowolonych klientach.

Jesteśmy polską firmą rodzinną. Uwielbiamy to co robimy i angażujemy się w naszą pracę, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług.

Drukarnia offsetowa Wołomin

Technologia druku offsetowego jest stosowana w poligrafii już od kilkudziesięciu lat. Przez cały ten czas wprowadzano kolejne modyfikacje i ulepszenia, aby sprostać potrzebom coraz bardziej świadomych i wymagających klientów.

W druku offsetowym obraz przenoszony jest na papier ze specjalnie przygotowanej matrycy. Farby stosowane w tym celu są oleiste i gęste, więc wymagają szczególnej uważności przy pracy z nimi, ale też gwarantują bardzo precyzyjne i wierne oddanie szczegółów projektu.

Offset polecany jest zwłaszcza do druków wielkonakładowych, w przypadku których cena jednej kopii maleje znacznie wraz z ilością wykonanych wydruków. W naszej drukarni offsetowej posiadamy również maszyny dające klientowi możliwość skorzystania z wszystkich zalet druku offsetowego w umiarkowanych kosztach.

Co można drukować w drukarni offsetowej?

  • Materiały reklamowe i informacyjne
Drukujemy katalogi, foldery, ulotki, plakaty i inne projekty, zwłaszcza z myślą o firmach, dla których stanowią one najskuteczniejsze narzędzie docierania do klienta. Oferujemy duży wybór formatów, gramatur i opcji kolorystycznych.
  • Książki i inne druki zwarte
Współpracujemy z wydawnictwami, instytucjami lokalnymi oraz pisarzami indywidualnymi. Drukujemy książki, albumy, informatory i inne projekty, dając klientom bardzo duży wybór opcji. Jedną z naszych specjalności jest wydruk opakowań. Drukujemy kartony oraz blistry a precyzyjna kalibracja urządzeń daje gwarancję ich dokładnego wykonania i łatwego składania.

drukarnia cyfrowa, druk offsetowy warszawa

Drukarnia cyfrowa Wołomin

Z kolei druk cyfrowy rozwinął się z myślą o kliencie indywidualnym, a także na potrzeby firm drukujących swoje projekty w niewielkich ilościach. Brak matrycy oznacza, że poszczególne wydruki mogą być łatwo personalizowane, zaś cały proces wykonania przebiega błyskawicznie.

Co można drukować w drukarni cyfrowej?

  • Zlecenia w małych nakładach

Podobnie jak w przypadku offsetu, także w technologii cyfrowej drukujemy katalogi, ulotki, plakaty a nawet książki, jeżeli ilość kopii jest niewielka i nieopłacalna w technologii offsetowej.

Jedną z naszych specjalności jest wydruk etykiet i naklejek. Mamy możliwość niemal dowolnego wyboru formatu, kształtu oraz opcji kolorystycznych, a także metody klejenia.