Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

Nowoczesny druk cyfrowy w pewnym stopniu zrewolucjonizował branżę poligraficzną, a wraz z rozwojem technologii stał się najczęściej wybieranym sposobem przygotowania materiałów drukowanych. To metoda druku wykorzystująca bezpośrednio obraz z komputera, co pozwala na błyskawiczną realizację. Druk cyfrowy nie wymaga specjalnego przygotowania ani sporządzania matryc. Wystarczy kliknięcie, by maszyna niemal natychmiast rozpoczęła przenoszenie danej grafiki na nośnik.

druk cyfrowy - drukarnia cyfrowa Warszawa

Za pomocą druku cyfrowego można przygotowywać bardzo wiele rodzajów materiałów poligraficznych, m.in.:

Metodę stosuje się jednak przede wszystkim do niewielkich nakładów – przy większych znacznie tańsze jest bowiem zastosowanie offsetu. Druk cyfrowy jest też niezastąpiony przy produkcji próbek materiałów i pozwala ocenić, w jaki sposób wizja widoczna na ekranie komputera prezentuje się na nośniku.

Druk cyfrowy – zalety

Stosowane przez nas techniki druku cyfrowego przedstawiają niezwykle dużo zalet. Można do nich zaliczyć m.in.:

  • bardzo wysoką, offsetową jakość wydruku – dzięki nowoczesnym technologiom i bardzo wysokiej rozdzielczości roboczej,
  • możliwość druku na różnych nośnikach – papierach zwykłych i powlekanych o gramaturze nawet do 400 g/m2,
  • szybką produkcję materiałów – dzięki bezproblemowemu przetwarzaniu i bardzo sprawnej pracy maszyn,
  • doskonałe odwzorowanie barw i szczegółów – za sprawą zaawansowanych technologii.

Druk cyfrowy Warszawa

Na rynku usług drukarskich istniejemy od wielu lat, dlatego możemy Ci zagwarantować pełen profesjonalizm oparty na nowoczesnych technologiach druku i najlepszym sprzęcie. Potrzebujesz kolorowego katalogu, który pomoże klientom wybrać odpowiednie produkty z Twojej oferty? A może chciałbyś zachwycić kontrahentów oryginalnymi wizytówkami lub ulotkami? Oferujemy Ci profesjonalny druk rozmaitych materiałów zgodnie z Twoim projektem, a także szereg usług dodatkowych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przede wszystkim klientów z miasta Warszawa i okolic. Jeśli zależy Ci na błyskawicznej i dokładnej realizacji zamówienia, szczególnie w niewielkim nakładzie, wybierz druk cyfrowy. Proponujemy też usługi projektowe i introligatorskie oraz różne metody uszlachetniania druku, które pozwolą Ci urozmaicić wyprodukowane materiały. Staramy się systematycznie poszerzać ofertę, dostosowując ją do potrzeb naszych klientów i najnowszych trendów na rynku. Zapraszamy do kontaktu!