Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy folderów i katalogów

Foldery i katalogi reklamowe stanowią ważną część promocji firmy. Jeśli chcesz zaprezentować swoje produkty, przedstawić obiekt turystyczny, gastronomiczny lub opisać oferowane usługi, nasza firma proponuje Ci profesjonalny druk folderów reklamowych.

Gwarantujemy profesjonalne wykonanie

Na rynku usług drukarskich istniejemy od wielu lat, dlatego możemy Ci zagwarantować pełen profesjonalizm oparty na nowoczesnych technologiach druku i najlepszym sprzęcie. Potrzebujesz kolorowego katalogu, który pomoże klientom wybrać odpowiednie produkty z Twojej oferty? Oferujemy Ci profesjonalny druk katalogów zgodnie z Twoim projektem.

Szeroki zakres prac dodatkowych

Nasza drukarnia od lat systematycznie rozszerza ofertę, uzupełniając ją o nowe produkty i nowe możliwości. Zamawiając u nas druk katalogów, do dyspozycji masz również ich oprawę oraz uszlachetnianie druków. Na zamówienie wykonujemy między innymi ich foliowanie i lakierowanie, a jeśli potrzebujesz niestandardowego folderu nasza introligatornia oferuje również sztancowanie i wykrawanie niestandardowych kształtów.

Jesteś właścicielem restauracji, sali weselnej lub hotelu? Prowadzisz salon odnowy biologicznej lub warsztat stolarski? Przygotujemy dla Ciebie estetyczne i trwałe katalogi lub foldery, dzięki którym zaprezentujesz swoją firmę.

 • OFFSETOWA JAKOŚĆ WYDRUKU

  technologia VCSEL zapewnia idealną ostrość obrazu w rozdzielczości 4800 dpi. Toner polimeryzowany PxP™ oraz technologia bezolejowego utrwalania gwarantująca dokładne i płynne drukowanie o jakości charakterystycznej dla druku offsetowego. W odróżnieniu od uzyskanych za pomocą 8-promieniowej wiązki światła laserowego wydruków w rozdzielczości 1200 dpi, wydruki oparte na technologii VSCEL powstają dzięki laserowi emitującemu aż 40 promieni jednocześnie, co gwarantuje płynne drukowanie obrazów o jeszcze wyższej jakości.

 • SZEROKA GAMA NOŚNIKÓW

  – możliwość zastosowania szerokiej gamy nośników zwykłych i powlekanych,

  – ulepszona jednostka nagrzewająca oraz możliwość druku na arkuszach do 400 g/m2.

  PRECYZYJNA REGISTRACJA wymagana jest podczas druku wizytówek, kart pocztowych i różnorodnych materiałów do publikacji. Jest to możliwe, dzięki połączeniu technologii mechanicznego pasowania z technologią VSCEL, która koryguje skośne ułożenie papieru i równoważy jego potencjalne odkształcenia, zapewniając precyzyjne pozycjonowanie i dokładne pasowanie obrazu z obu stron.

 • WYJĄTKOWA WYTRZYMAŁOŚĆ i wydajność

  Prędkość druku: 75 str./min. w kolorze i mono

 • INNOWACJE

  – najnowszy system chłodzenia cieczą pozwala wydłużyć czas ciągłego drukowania,

  – TONER POLIMERYZOWANY PxP™ wyznacza nowe standardy jakości wydruków na żądanie, stwarzając konkurencję dla druku offsetowego i poszerzając zakres drukowanych materiałów. Toner ten stworzono z najwyższej jakości cząsteczek o bardzo niskiej temperaturze topnienia dzięki czemu ostrość wydruków jest zdumiewająca.

  – AKTYWNA KONTROLA GĘSTOŚCI TONERA (Active Toner Density Control) – monitoruje jego zużycie i dostarcza modułowi wywoływacza odpowiednią ilość tonera w odpowiednim czasie, zapewniając tym samym spójność koloru na powierzchni całego arkusza oraz jego powtarzalność przy drukowaniu ciągłym.

  – PÓŁPRZEWODNIKI OPC – ulepszona warstwa powlekająca bęben OPC o zaawansowanej stabilizacji zwiększa zarówno trwałość, jak i możliwość uzyskania jednolitych kolorów wydruku w trybie pracy ciągłej. Funkcja inteligentnej kontroli pracy bębna OPC zapewnia ciągłe dostosowywanie prędkości obrotów bębna w celu minimalizacji rozbieżności pomiędzy drukowanymi kolorami.

Nowoczesne zarządzanie workflow
Zewnętrzny kontroler druku, w który jest wyposażona nowa seria urządzeń Heidelberg Linoprint C751 oraz najnowszy 5-kolorowy VERSAFIRE EV wykorzystuje najnowszą technologię Adobe® PDF Print Engine (APPE). Zaprojektowany z myślą o spełnianiu wymagań użytkowników w zakresie zarządzania workflow i aplikacjami drukującymi.

Najnowszy serwer druku EFI Fiery E-46A, technologia Adobe APPE to podstawa konfiguracji urządzeń z serii Heidelberg Linoprint C751 oraz VERSAFIRE. Serwer E-46A działa w oparciu o popularne oprogramowanie Command Workstation, które odpowiada za przepływ dokumentów cyfrowych na wszystkich etapach proces produkcyjnego.