Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Opakowania kartonowe

Opakowania kartonowe

Profesjonalny druk opakowań kartonowych

Pudełka kartonowe to najpopularniejsza i najczęściej wykorzystywana grupa asortymentu do pakowania wyrobów gotowych. Idealnie sprawdzą się w przypadku wyrobów schodzących z taśmy produkcyjnej oraz wyrobów rękodzieła w pracy chałupniczej i warsztatowej. Prowadzisz firmę produkcyjną i poszukujesz opakowań? Oferujemy Ci najlepszej jakości druk opakowań kartonowych, które wykonamy zgodnie z indywidualnie zgłoszonym projektem.

Opakowania kartonowe – producent wart zaufania

Od lat specjalizujemy się w branży poligraficznej, które najnowocześniejsze rozwiązania i sprzęty wykorzystujemy w naszej firmie. Dzięki temu jesteśmy doświadczonym i uznanym producentem opakowań kartonowych, które możemy wykonać względem odbiorców z dosłownie każdej branży. Możemy przygotować dowolnych rozmiarów opakowania kartonowe z kolorowymi nadrukami, które będą informować o zawartości lub stanowić reklamę wyrobu bądź produkującej go firmy.

Nasa firma ulokowana jest na terenie miasta Warszawa, gdzie dysponujemy nowoczesną drukarnią z zestawem maszyn. Dzięki temu możemy wykonać dosłownie każde zlecenie w najkrótszym możliwym terminie, niezależnie od stopnia skomplikowania projektu oraz ilości zamówionych sztuk.

Nasze pudełka z nadrukiem są idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Wyróżniają się nie tylko konkretnymi proporcjami, ale również precyzyjnie dobranym typem zamknięcia, który zawsze dopasowujemy do wymogów konkretnego asortymentu. Wykonujemy zarówno niewielkie pudełka na drobiazgi, jak i kartony z nadrukiem do pakowania zbiorczego.

Co możemy Ci zagwarantować?

Jako doświadczony producent opakowań kartonowych posiadamy odpowiednie doświadczenie i możliwości techniczne. Pozwala to na realizację każdego projektu w relatywnie krótkim czasie.

Wybierając nasze blistry lub pudełka z nadrukiem zyskujesz:

  • estetyczne i trwałe opakowanie zarówno pojedynczych egzemplarzy, jak i całych zestawów,
  • skuteczną ochronę zawartości,
  • pudełka kartonowe o wymiarach idealnie dopasowanych do twojego asortymentu,
  • ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej i magazynowej,
  • możliwość umieszczenia informacji i danych adresowych formy na opakowaniu,
  • skuteczną reklamę wizualną Twojego produktu.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie

Nasza firma od ponad 35 lat zajmuje się usługowym drukowaniem, a do naszej specjalności należy druk opakowań kartonowych. Dysponujemy nie tylko bogato wyposażonym parkiem maszynowym, ale również studiem graficznym, gdzie powstają projekty nadruków i dokonywana jest korekta materiałów dostarczanych przez Klientów. Drukujemy na wszystkich typach powierzchni, wykorzystując technologię offset i druk cyfrowy. Wykonane przez nas kartony z nadrukiem możemy dodatkowo uszlachetnić foliowaniem lub lakierowaniem, zgodnie z życzeniami naszych Kontrahentów.

Zapraszamy do składania zamówień oraz do kontaktu z naszymi pracownikami.

Chętnie przeanalizujemy Państwa zlecenie, wybierzemy najlepszą metodę i technologię wydruku oraz zaproponujemy najlepsze warunki współpracy. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na atrakcyjne stawki cenowe, przejrzyste warunki współpracy oraz pełne wsparcie naszego sztabu fachowców przez cały czas współpracy.