Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Drukarnia Marki

Drukarnia Marki

drukarnia MarkiProces druku nie ma dla nas tajemnic. Nasze 35-letnie doświadczenie w branży i ciągły rozwój sprawiają, że odznaczamy się pełną fachowością i dogłębnym znawstwem tematu. Jesteśmy rodzinną, polską firmą. Posiadamy własny budynek mieszczący specjalistyczny park maszynowy oraz własne studio graficzne. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, dzięki czemu twoje zamówienie dostarczamy szybko i bezpiecznie, do dowolnego miejsca w Polsce.

Zaufały nam setki klientów i możemy się poszczycić ich zadowoleniem oraz zaufaniem. Pozwól nam zająć się twoim projektem.

Drukarnia cyfrowa Marki

Druk cyfrowy jest realizowany za pomocą specjalnej maszyny nie wymagającej przygotowania matryc. Projekty dostarczyć można na dowolnym nośniku. Dzięki temu możliwa jest bardzo szybka realizacja różnorodnych zleceń, także w małych nakładach. Rozwój technologii sprawił, że jakość druku cyfrowego jest obecnie równie wysoka, co druku offsetowego.

Metodą cyfrową drukujemy m.in.:

W różnych formatach i gramaturach, kolorowe, czarno-białe i hybrydowe

Blistry i kartony w niemal dowolnych rozmiarach i kształtach

Zwłaszcza jeśli wydawane są one w niskich nakładach

  • Inne druki

Także niskonakładowe, akcydensowe, wymagające szybkiej realizacji

Drukarnia offsetowa Marki

Druk offsetowy realizowany jest za pomocą matrycy aluminiowej, za pośrednictwem specjalnego bębna przenoszącej obraz na podłoże – papier o różnej gramaturze i formacie. Stosowane w druku offsetowym farby charakteryzują się bardzo dużą intensywnością, wymagają więc szczególnej dokładności ze strony drukarza. Jednocześnie umożliwiają one realizację bardzo precyzyjnych prac.

Offset dedykowany jest zwłaszcza do dużych nakładów – im więcej sztuk drukujemy, tym bardziej spada koszt pojedynczego plakatu czy ulotki.

 

Z zastosowaniem druku offsetowego przygotujemy dla ciebie:
  • Plakaty i ulotki
W różnych formatach, także z możliwością laminacji
  • Druki reklamowe
Takie jak foldery, katalogi, informatory
  • Publikacje wielostronicowe
Książki, albumy, broszury Dostępne w całej gamie rozmiarów, kształtów i kolorów
  • Inne druki
Np. opakowania, a także wszystkie zlecenia o dużym nakładzie

druk offsetowy, drukarnia cyfrowa

Studio graficzne Marki

Możesz do nas przyjść ze zleceniem gotowym już do druku, ale możesz też pozostawić nam wykonanie projektu. Dzięki własnemu studiu graficznemu mamy możliwość ścisłej współpracy z klientem na każdym etapie powstawania druku, od pomysłu po dostawę.

Nie stanowi dla nas problemu nanoszenie poprawek na projektach dostarczonych przez klientów. Z przyjemnością podpowiemy najciekawsze, najtańsze i najładniejsze rozwiązania. Z uwagą wsłuchujemy się w twoje potrzeby i pomagamy je zrealizować, aby końcowym rezultatem był wydruk spełniający wszystkie oczekiwania klienta.

Drukowanie nie jest dla nas funkcją mechaniczną, ale prawdziwą sztuką, dlatego do każdego projektu pochodzimy z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i pasją, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług.