Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie

Profesjonalne konfekcjonowanie Warszawa

Od wielu przygotowujemy materiały drukowane dla różnych grup odbiorców. Dbamy aby trafiały do nich w najlepszym stanie oraz nadawały się do użytku przez wiele lat. W tym celu dokładamy starań na etapie przygotowania i wyboru techniki wydruku. Stosujemy także automatyczne metody konfekcjonowania, pozwalające na bezpieczne sortowanie, zapakowanie, etykietowanie i umieszczenie produktów w opakowaniach zbiorczych .

Usługi konfekcjonowania w Warszawie

Konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie to podstawowe rozwiązanie z obszaru pakowania, pozwalające odpowiednio zadbać o wyprodukowane towary. Dzięki jego odpowiedniemu przeprowadzeniu nasze wyroby będą nie tylko lepiej się prezentować, ale będą również chronione przed rozmaitymi czynnikami szkodliwymi. 

Wyroby konfekcjonowane zostają:

  • odpowiednio zabezpieczone na czas transportu oraz magazynowania,
  • właściwie oznaczone, co ułatwia ich identyfikację,
  • połączone w odpowiednie grupy i zestawy,
  • estetyczne,
  • przygotowane do użytku.

Usługi konfekcjonowania mogą ograniczać się jedynie do umieszczania wyrobów w opakowaniach zbiorczych. Mogą również obejmować dodatkowe czynności, takie jak ich sortowanie i grupowanie. Bez problemu poradzimy sobie z takimi zadaniami jak przygotowanie różnych typów wydruków (broszur, wizytówek i naklejek) oraz ich rozdzielenie i pakowanie osobno. Nasze usługi mogą również obejmować oznaczenie zestawu odpowiednią etykietą – np. z nazwą, numerem, kodem kreskowym lub inną dowolnie wybraną treścią.

Konfekcjonowanie ręczne i automatyczne

Nasza introligatornia dysponuje nowoczesnym sprzętem do konfekcjonowania i pakowania automatycznego, który znacznie przyspiesza pracę i umożliwia wyeliminowanie potencjalnych błędów. Realizujemy także prace ręczne – w zależności od indywidualnych wymagań naszych Klientów oraz oczekiwanych rezultatów. Rozbudowane zaplecze technologiczne pozwala nam na pakowanie, sortowanie, grupowanie i oznaczanie nawet hurtowych ilości materiałów w bardzo krótkim czasie.

Każde zlecenie poddajemy szczegółowej analizie, poszukując najlepszych rozwiązań, gwarantujących najwyższą jakość wydruku oraz jego solidne wykonanie. Każdy zgłoszony projekt jest analizowany przez nasz sztab projektantów i realizatorów, konsultujących cały proces konfekcjonowania z naszymi Klientami. Gwarantujemy im pełne, fachowe wsparcie przez cały czas trwania współpracy.

Konfekcjonowanie – zadbamy o każdy detal

Jeśli chcesz zadbać o profesjonalny wizerunek swojej firmy, wybór usługi konfekcjonowania będzie wyborem idealnym. Warto powierzyć to zadanie fachowcom, dysponującym zaawansowanym sprzętem, wykwalifikowaną kadrą oraz wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma może poszczycić się setkami dotychczas zrealizowanych projektów, które najlepiej świadczą o jakości naszych usług. Jesteśmy zlokalizowani w Warszawie, gdzie każdego dnia obsługujemy Klientów z terenu całej Polski.

Gwarantujemy im najlepsze warunki współpracy, konkurencyjne stawki oraz natychmiastową dostępność naszej ekipy projektantów.