Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie

Aby przygotowane przez nas materiały drukowane w odpowiedniej formie trafiły do odbiorców, potrzebne jest ich określone przygotowanie. Właśnie wtedy przydatne okazuje się konfekcjonowanie. To nic innego jak pakowanie połączone z sortowaniem, etykietowaniem i umieszczaniem w opakowaniach zbiorczych.

Konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie pozwala odpowiednio zadbać o wyprodukowane towary. Dzięki odpowiedniemu przeprowadzeniu tego rodzaju procedur materiały drukowane lub opakowania są:

  • odpowiednio zabezpieczone na czas transportu oraz magazynowania,
  • właściwie oznaczone, co ułatwia ich identyfikację,
  • połączone w odpowiednie grupy i zestawy,
  • estetyczne,
  • przygotowane do użytku.

To proces, który może ograniczać się jedynie do pakowania materiałów w opakowania zbiorcze, ale może również obejmować ich sortowanie i grupowanie. Dlatego, jeśli chcesz np. przygotować zestawy składające się z broszur, wizytówek i naklejek, możesz zlecić nam właśnie konfekcjonowanie. Proces ten może obejmować również oznaczenie zestawu odpowiednią etykietą – np. z nazwą, numerem, kodem kreskowym lub inną dowolną treścią.

Konfekcjonowanie ręczne i automatyczne

Nasza introligatornia dysponuje nowoczesnym sprzętem do konfekcjonowania i pakowania automatycznego, które znacznie przyspieszają pracę i umożliwiają uniknięcie błędów. Realizujemy jednak również ręczne prace – w zależności od ich wymaganego zakresu i oczekiwanych rezultatów. Rozbudowane zaplecze technologiczne pozwala nam na pakowanie, sortowanie, grupowanie i oznaczanie nawet hurtowych ilości materiałów w bardzo krótkim czasie.

Konfekcjonowanie – zadbamy o każdy detal

Jeśli chcesz zadbać o profesjonalny wizerunek swojej firmy, a także swój komfort, zleć konfekcjonowanie i pakowanie prawdziwym profesjonalistom. Mamy duże doświadczenie w realizacji tego typu prac, współpracując z wieloma firmami, instytucjami i klientami indywidualnymi na terenie miasta Warszawa i okolic. Zapewnimy Ci oczekiwane rezultaty za każdym razem oraz przystępne ceny usług. Zapraszamy do kontaktu!