Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Drukarnia Ząbki

Drukarnia Ząbki

drukarnia ZąbkiDrukowanie nie jest dla nas po prostu pracą, ale sztuką. Jesteśmy pasjonatami, przekazującymi sobie tajniki drukarstwa z pokolenia na pokolenie. To dlatego od ponad 35 lat prowadzimy i rozwijamy naszą rodzinną firmę, cały czas poszerzając naszą ofertę.

Posiadamy własny budynek o pow. ponad 1400 m2. Na jego terenie znajdują się specjalistyczne maszyny drukarskie (m.in. wysokonakładowe offsetowe maszyny arkuszowe oraz niskonakładowe maszyny do druku cyfrowego), introligatornia, studio graficzne oraz pomieszczenia biurowe.

Z chęcią zajmiemy się twoim zleceniem: od pomysłu, poprzez projekt graficzny i wybór optymalnej metody druku, aż po wykonanie, wygodne spakowanie i dostarczenie za pośrednictwem zaufanej firmy kurierskiej.

Dołącz do grona setek zadowolonych klientów i pozwól, aby twoim zleceniem zajęli się prawdziwi profesjonaliści.

Drukarnia – szeroka oferta

Nasza drukarnia znajduje się w Ząbkach (woj. mazowieckie). Świadczymy usługi w okolicy (Marki, Targówek, Wołomin i in.), jak również wysyłamy zamówione wydruki na teren całego kraju.

Posiadamy maszyny do wydruku offsetowego (polecanego zwłaszcza dla zleceń wielkonakładowych, a także do projektów precyzyjnych) oraz maszyny do wydruku cyfrowego (umożliwiające szybkie przygotowanie druku w niskiej cenie, z możliwością personalizacji poszczególnych sztuk, także w przypadku niewielkiego nakładu).

Dla naszych klientów wykonujemy:

  • Druki reklamowe
  W tym katalogi, foldery, ulotki, plakaty i inne materiały poligraficzne dla firm. Dajemy wybór wielu formatów, gramatur i innych opcji, zgodnie z wytycznymi klienta.
  • Książki, albumy, informatory
  Zapraszamy do współpracy zarówno wydawnictwa, jak i samych pisarzy, pragnących wydać książkę własnym sumptem. Możemy przygotować także inne wydruki w formie książkowej, np. mapy i przewodniki czy wysokiej jakości albumy fotograficzne.
  • Opakowania
  Specjalizujemy się w drukowaniu kartonów oraz blistrów. Mając na uwadze wygodę naszych klientów oraz ich odbiorców końcowych, umożliwiamy niemal nieograniczony wybór formatów, gramatur, kształtów i kolorów. Drukujemy również na podłożu samoprzylepnym. Precyzyjna kalibracja urządzeń daje możliwość wydruku bardzo małych formatów naklejek, jak i czytelny wydruk etykiet (także z kodami kreskowymi i QR).

druk offsetowy, etykiety folioweStudio graficzne Ząbki

Posiadamy własne studio graficzne, co znacznie ułatwia współpracę z klientami. Masz już gotowy projekt? Możemy wydrukować go prosto z pliku. Posiadasz projekt wymagający poprawek? Naniesiemy je bez problemu. Twój projekt wymaga fachowej konsultacji? Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli natomiast masz sam pomysł i chcesz zlecić nam całość wykonania, od projektu po druk – nie mogłeś trafić lepiej. Wysłuchamy twojego zapotrzebowania, dopytamy o niezbędne szczegóły. Zaproponujemy najbardziej optymalne materiały i formaty oraz technikę wydruku. Będziemy ściśle współpracować, aby mieć pewność, że projekt spełnia wszystkie twoje oczekiwania. Dlaczego jesteśmy tak pewni siebie? Bo się na tym znamy. Sprawdź nas!