Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Oprawa zeszytowa i klejowa

Oprawa zeszytowa i klejowa

Druk offsetowy
Drukarnia offsetowa Warszawa
Drukowanie to domena, którą zajmujemy się już od ponad 35 lat, nieustannie się rozwijając i wdrażając nowe technologie. Dlatego możemy Ci zaoferować bogate doświadczenie i nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu każde powierzane nam zlecenie realizujemy z zachowaniem najwyższej jakości wydruku. Jako profesjonalna drukarnia offsetowa przez lata systematycznie rozbudowywaliśmy nasz park maszynowy, a wraz z nim oferowane możliwości druku. Dziś w zależności od realizowanego nakładu oferujemy zarówno druk offsetowy, jak i cyfrowy.

Wyposażenie drukarni stanowią wielokolorowe arkuszowe maszyny offsetowe do dużych nakładów i formatów firmy Roland. Posiadamy również maszyny zapewniające optymalną cenę dla produkcji w małych nakładach i małych formatach. Wspólna cecha wszystkich urządzeń to ich bardzo dobry stan techniczny i krótki okres eksploatacji. Wprowadzona technologia CTP (computer to plate) oparta na systemie firmy Heidelberg, pozwala na przygotowanie form drukowych według najwyższych oczekiwań jakościowych.

Specjalna oferta to lakierowanie druków pod blistery lakierem termozgrzewalnym. Kluczem do opanowania tej unikalnej technologii jest precyzyjne dozowanie ww. lakieru w ściśle określonych warunkach. Posiadamy odpowiednie urządzenia i duże doświadczenie w tym zakresie.

Druk cyfrowy
Drukarnia cyfrowa Warszawa
Od początku swojego istnienia nasza drukarnia offsetowa oferowała najwyższy standard produktów, jednocześnie stale podążając za nowoczesnymi technologiami, dzięki którym możemy jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby oraz oczekiwania Naszych Klientów. W ten sposób powstała profesjonalna drukarnia cyfrowa, która dzisiaj realizuje zamówienia na wydruk opakowań, niskonakładowy druk książek, a także druk różnorodnych materiałów poligraficznych. Powierzając nam swoje zlecenie zyskujesz pewność, że będzie ono wykonane na najlepszym poziomie, a Ty zyskasz efektowne i trwałe opakowania oraz materiały promocyjne.

Foldery i katalogi reklamowe stanowią ważną część promocji firmy. Jeśli chcesz zaprezentować swoje produkty, przedstawić obiekt turystyczny, gastronomiczny lub opisać oferowane usługi, nasza firma proponuje Ci profesjonalny druk folderów reklamowych.

Gwarantujemy profesjonalne wykonanie
Na rynku usług drukarskich istniejemy od wielu lat, dlatego możemy Ci zagwarantować pełen profesjonalizm oparty na nowoczesnych technologiach druku i najlepszym sprzęcie. Potrzebujesz kolorowego katalogu, który pomoże klientom wybrać odpowiednie produkty z Twojej oferty? Oferujemy Ci profesjonalny druk katalogów zgodnie z Twoim projektem.