Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Drukarnia Targówek

Drukarnia Targówek

drukarnia TargówekNasza drukarnia istnieje na rynku już od ponad 35 lat. W tym czasie zdążyliśmy bardzo wiele się nauczyć, zdobyć niezbędne doświadczenie i skompletować park maszynowy pozwalający na wykonywanie różnorodnych projektów. Posiadamy własne studio graficzne i współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, dzięki czemu twoim zleceniem możemy zająć się od pomysłu aż po dostawę.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, a naszą załogę stanowią pasjonaci, zafascynowani drukarstwem i chętni do współpracy na każdym etapie realizacji projektu. To dlatego właśnie poszczycić się możemy setkami zadowolonych klientów, do których grona zapraszamy również ciebie.

Wydruki offsetowe Targówek

Druk offsetowy jeszcze do niedawna stanowił podstawę działalności drukarń. Pojawienie się druku cyfrowego nie wyparło go jednak, lecz stanowi ciekawą i użyteczną alternatywę.

Technologia druku offsetowego polega na odciskaniu przygotowanej matrycy na płasko na papierze lub tekturze, za pośrednictwem pokrytego gumą bębna. Stosowane są tutaj bardzo intensywne, oleiste farby, co przekłada się na dużą szczegółowość i bardzo dobrą jakość wydruku.

Do czego stosuje się druk offsetowy?

  • Druki w dużych nakładach

Z uwagi na konieczność przygotowania matrycy oddzielnie dla każdego wydruku, najbardziej opłacalne jest wykonanie w technologii offsetowej większych zleceń. Dysponujemy również maszynami umożliwiającymi niskonakładowy druk offsetowy w przystępnej cenie – szczególnie polecany do projektów precyzyjnych.

 

  • Poligrafia dla firm

Przy zastosowaniu druku offsetowego wykonuje się najczęściej materiały reklamowe dla firm, np. katalogi, foldery, ulotki, plakaty.

  • Opakowania

Dzięki specjalnym maszynom oraz własnemu studiu graficznemu, możemy przygotować i wydrukować opakowania kartonowe oraz blistry w niemal dowolnych rozmiarach, kształtach i kolorach.

  • Książki

Specjalizujemy się także w wydruku książek oraz w ich składzie, dlatego zapraszamy do współpracy zarówno wydawnictwa, jak i początkujących pisarzy.

druk offsetowy, drukarnia cyfrowaWydruki cyfrowe Targówek

Alternatywą dla offsetu jest druk cyfrowy. Doskonale sprawdza się zwłaszcza dla zleceń niskonakładowych, w których dużą rolę gra czas. Wydruki cyfrowe są tanie a jednocześnie bardzo dobre jakościowo.

Do czego stosuje się druk cyfrowy?

  • Druki w niskich nakładach

Realizujemy druki akcydensowe oraz małe zlecenia.

  • Druki ekspresowe

Wydruk cyfrowy nie wymaga przygotowania matrycy, a zatem czas oczekiwania na realizację jest znacznie krótszy.

  • Druki spersonalizowane

Brak matrycy umożliwia dużą dowolność w modyfikowaniu treści na poszczególnych wydrukach, co świetnie sprawdzi się np. w przypadku zaproszeń, podziękowań, dyplomów.

Technika druku cyfrowego doskonale sprawdza się w przypadku klejącego podłoża. Co więcej, możliwość niezwykle precyzyjnej kalibracji naszych maszyn sprawia, że realizujemy także zlecenia na bardzo małe formaty, również z możliwością docięcia według potrzeb klienta czy usunięcia niezadrukowanych fragmentów folii dla ułatwienia odklejania naklejek.