Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Naklejki – Etykiety

Naklejki – Etykiety

Naklejka to niezwykle szerokie pojęcie, które może się odnosić do zadrukowanego kawałka folii lub papieru o właściwościach samoprzylepnych. Tym samym naklejką może być dekoracyjny obrazek, samoprzylepna etykieta lub etykietka informacyjna. W zależności od zastosowanego kleju naklejka może mieć różne właściwości. Kleje stałe trwale utrzymują naklejkę na powierzchni, podczas gdy kleje o budowie mikrosferycznej umożliwiają jej przemieszczanie.

drukowanie naklejek

Druk naklejek  – drukarnia cyfrowa

Drukowanie naklejek to jedna z naszych specjalności. Do drukowania naklejek wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania i materiały, co w efekcie przekłada się na ich trwałość i estetykę. Szczególnie zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów i spełnianiu nawet najbardziej wymagających oczekiwań dlatego też, każdego dnia dbamy o najwyższą jakość proponowanych etykiet. Zapewniamy solidne rozwiązania, sprawne drukowanie naklejek oraz fachową pomoc i doradztwo – a to wszystko w atrakcyjnych cenach.

Naszym Klientom oferujemy druk naklejek o różnych formatach i na różnych podłożach. W zależności od Twoich potrzeb możemy wykonać kolorowy druk naklejek dekoracyjnych lub czarno-biały druk etykietek informacyjnych. Druk naklejek to także druk etykiet produktowych, które – dzięki możliwości druku cyfrowego – możemy dodatkowo spersonalizować. Druk cyfrowy umożliwia nam również tani druk niskonakładowy, dzięki czemu nasza drukarnia cyfrowa może realizować zlecenia klientów prywatnych na druk etykiet na wódkę weselną czy domowe przetwory.

Drukowanie naklejek – personalizacja

W zależności od potrzeb oraz oczekiwań klienta możemy zaproponować różne typy naklejek:

Wszystkie naklejki oferujemy z możliwością nacinania dowolnych kształtów w różnych rozmiarach oraz dodatkowego laminowania powierzchni, co zwiększa odporność naklejki na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie warunków atmosferycznych.

Druk naklejek Warszawa

Projekty do druku przyjmujemy na nośnikach cyfrowych (CD, DVD, pendrive) w siedzibie drukarni w mieście warszawa. Druk naklejek można zlecić również zdalnie przesyłając projekt drogą elektroniczną. W zależności do preferencji klienta gotowe naklejki mogą być wydane do odbioru osobistego w drukarni lub dostarczone przez współpracującą firmę kurierska pod wskazany adres.

Nasza drukarnia realizuje także zlecenia na druk innych materiałów poligraficznych, takie jak zlecenia na druk ulotek czy drukowanie plakatów. Zapraszamy do współpracy.