Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Wielkoformatowe

Wielkoformatowe

Naklejki i etykiety wielkoformatowe to bardzo ciekawe rozwiązanie zarówno dla reklamy, jak i dla wielu innych branż. To materiały, które mogą być eksponowane na różnych powierzchniach zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz, w zależności od zastosowanej techniki. Drukowanie naklejek wielkoformatowych może być bowiem realizowane na wiele sposobów, z użyciem różnych materiałów.

Drukowanie naklejek wielkoformatowych

Naklejki wielkoformatowe mogą pełnić różne funkcje. Sprawdzają się m.in. jako:

  • dekoracje ścienne,
  • elementy informacyjne lub reklamowe montowane na szybach w drzwiach,
  • reklamy na pojazdach,
  • elementy systemów wystawienniczych,
  • elementy systemów świetlnych (np. kasetonów),
  • etykiety na opakowania.

Dzięki inwestycji w wysokiej jakości druk etykiet wielkoformatowych można zrealizować nawet bardzo śmiałe projekty, które sprawdzą się w określonych warunkach.

Drukowanie naklejek wielkoformatowych do różnych zastosowań

W zależności od planowanego zastosowania można przeprowadzić drukowanie naklejek wielkoformatowych różnymi metodami i na różnych nośnikach. Dzięki zastosowaniu właściwych technik można stworzyć np. materiały odporne na wilgoć czy nieblaknące pod wpływem promieni słonecznych. Coraz częściej stosuje się też naklejki, które nadają się do wielokrotnego użytku i nie zostawiają śladów kleju na powierzchniach. Możliwy jest też druk etykiet wielkoformatowych z dowolną grafiką na przezroczystych i półprzezroczystych foliach.

Druk etykiet wielkoformatowych – Warszawa

Oferujemy druk etykiet wielkoformatowych i naklejek zgodnych z indywidualnymi wymogami klienta. Wykorzystujemy wysokiej jakości folie i zaawansowane techniki druku, by w zależności od zamierzonego efektu i przeznaczenia materiałów uzyskać zawsze najlepsze rezultaty. Zapraszamy klientów z Warszawy i okolic do realizacji z naszą pomocą nawet najśmielszych wizji. Zajmujemy się drukowaniem naklejek wielkoformatowych oraz innych wysokiej jakości materiałów, a także świadczeniem usług graficznych i projektowych na rzecz firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.