Pudełka kartonowe to najpopularniejsza i najczęściej wykorzystywana grupa asortymentu do pakowania wyrobów schodzących z taśmy produkcyjnej zakładów oraz wyrobów rękodzieła w pracy chałupniczej i warsztatowej. Prowadzisz firmę produkcyjną i poszukujesz opakowań? Oferujemy Ci estetyczne opakowania kartonowe z nadrukiem.

Drukujemy na pudełkach

Nasza firma od lat znana jest i ceniona jako producent opakowań kartonowych z kolorowymi nadrukami informującymi o zawartości i stanowiącymi doskonały sposób na zaprezentowanie wyrobu lub Twojej firmy. Dysponujemy ulokowaną na terenie miasta Warszawa nowoczesną drukarnią z zestawem maszyn, które pozwalają nam wykonywać trwale drukowane opakowania kartonowe o różnych parametrach.

Nasze pudełka z nadrukiem są idealnie dostosowane do Twoich potrzeb, wyróżniając się nie tylko konkretnymi proporcjami, ale również określonym, najodpowiedniejszym do Twojego asortymentu zamknięciem. Wykonujemy zarówno niewielkie pudełka na drobiazgi, jak i kartony z nadrukiem do pakowania zbiorczego.

Co możemy Ci zagwarantować?

Jako doświadczony producent opakowań posiadamy doświadczenie i możliwości techniczne w produkcji pudełek kartonowych dostosowanych do potrzeb twojego asortymentu. Wybierając nasze blistry lub pudełka z nadrukiem zyskujesz:

  • estetyczne i trwałe opakowanie zarówno pojedynczych egzemplarzy, jak i całych zestawów,
  • skuteczną ochronę zawartości,
  • pudełka kartonowe o wymiarach idealnie dopasowanych do twojego asortymentu,
  • ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej i magazynowej,
  • możliwość umieszczenia informacji i danych adresowych formy na opakowaniu,
  • skuteczną reklamę wizualną Twojego produktu.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie

Nasza firma od ponad 35 lat zajmuje się usługowym drukowaniem a niewiele krócej jesteśmy znani jako producent opakowań. Dlatego posiadamy bogato wyposażoną drukarnię, a także studio graficzne, w którym powstają projekty nadruków i dokonywana jest korekta materiałów dostarczanych przez klienta. Drukujemy na najnowocześniejszych maszynach wykorzystując technologię offset i druk cyfrowy, a wykonane kartony z nadrukiem możemy dodatkowo uszlachetnić foliowaniem lub lakierowaniem.

Jako producent pudełek kartonowych zagwarantujemy Ci efektowny, przyciągający uwagę projekt, albo wykorzystamy materiał dostarczony przez Ciebie. Tworzymy piękne, trwałe i estetyczne opakowania kartonowe na miarę, dzięki którym zyskasz uznanie klientów z większych swoją sprzedaż. 

Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Oferujemy naszym Klientom szeroki zakres prac, które możemy realizować w dużych oraz małych nakładach.
Staramy się przy tym zachować możliwie elastyczne i optymalne ceny.
Polecamy również nasze usługi  w zakresie uszlachetniania druków - foliowania, lakierowania, wykrawania.
Polecamy również nasze usługi  w zakresie uszlachetniania druków - foliowania, lakierowania,

Miesięczniki, czasopisma branżowe oraz wysokiej jakości katalogi

foldery i prospekty reklamowe

książki oraz broszury

etykiety i sticersy

standy i plakaty

kartony pod blistery

wizytówki, papiery firmowe, koperty, itp.