Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Gilotyna

Gilotyna – cięcie papieru

Mimo tego, że maszyny poligraficzne realizują wydruki według założonych formatów, najczęściej pole zadruku nie jest równe z krawędzią nośnika. Powstaje więc margines, który może nieestetycznie się prezentować lub po prostu odstawać od koncepcji danego materiału. Dlatego w zakładach takich jak nasz wykorzystuje się gilotyny introligatorskie umożliwiające precyzyjne cięcie papieru. Tym sposobem możliwe jest uzyskanie pożądanego formatu materiałów drukowanych bez niepotrzebnego marginesu.

gilotyna introligatorska- cięcie papieru

Gilotyna introligatorska – Czym jest?

Gilotyny introligatorskie wyróżniają się przede wszystkim wyjątkową dokładnością. Są bardzo ostre, dlatego z powodzeniem przecinają nawet wiele warstw nośnika w wyznaczonym miejscu. Dokonywane za ich pomocą cięcie papieru tworzy za każdym razem równą, estetyczną krawędź. Dlatego wykorzystuje się je przy składaniu publikacji, przygotowaniu materiałów reklamowych i marketingowych oraz wielu innych zadaniach. Mogą być obsługiwane ręcznie lub zautomatyzowane.

Gilotyna Warszawa

Zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń poligraficznych i introligatorskich. Oprócz zróżnicowanych usług związanych z drukiem oferujemy również m.in. cięcie papieru przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Nasze gilotyny introligatorskie pozwalają na precyzyjne przycięcie materiałów poligraficznych do określonego wymiaru. Dzięki temu otrzymasz ulotki, etykiety, plakaty i inne wydruki, które będą gotowe do natychmiastowego użycia. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Działamy na terenie Warszawy.