Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Samoprzylepne

DRUK NAKLEJEK DLA BIZNESU… – O ROLI ETYKIET SAMOPRZYLEPNYCH W FIRMIE
Naklejka to niezwykle funkcjonalny i uniwersalny nośnik treści, który możemy zastosować na dowolnej powierzchni – opakowaniu produktu, folderze reklamowym, samochodzie firmowym, szybie… Wachlarz zastosowań naklejek i etykiet samoprzylepnych jest niezwykle szeroki zwłaszcza, że w każdej dobrej drukarni możemy zlecić druk naklejek zgodnie z naszym indywidualnym projektem. Naklejki możemy drukować w różnych kształtach i na różnych nośnikach, co dodatkowo zwiększa spektrum ich aplikacji.

Druk naklejek a aktualizacja folderów reklamowych
Obok wszystkich „planowanych” zastosowań naklejek w firmie, o zleceniu druku spersonalizowanych naklejek lub etykiet powinniśmy pomyśleć również wówczas, gdy informacje w naszym folderze reklamowym ulegną zmianie. Naklejki to doskonały sposób, żeby poinformować potencjalnych klientów o zmianie adresu siedziby firmy lub otwarciu nowego punktu sprzedaży. To także bardzo wygodny sposób informowania o okresowych promocjach – zamiast zamawiać foldery, które ze względu na ograniczony czas trwania promocji mogą się zdezaktualizować nim zostaną rozdystrybuowane, można zamówić specjalne naklejki i na bieżąco przyklejać je na rozdawanych folderach. W ten sam sposób możemy postąpić z plakatami oraz innymi materiałami poligraficznymi. Należy przy tym pamiętać, żeby nie przesadzić z ilością dodatkowych etykietek, bo ich nadmiar może mieć zły wpływ na czytelność przekazu.

O PERSONALIZACJI DRUKU NAKLEJEK…
… wspomnieliśmy już w tym poście, ale z myślą o osobach, które wciąż nie do końca wiedzą, czego mogą się spodziewać w tej materii rozwiniemy nieco myśl. Personalizacja wydruku osiągnęła tak zaawansowany poziom, że jesteśmy w stanie wydrukować praktycznie wszystko w sposób całkowicie zgodny z wizją i życzeniem klienta. Oznacza to zarówno możliwość wyboru nośnika, na którym zostaną wydrukowane naklejki, jak i kształtu oraz rozmiaru gotowej etykiety. Do dyspozycji mamy m.in.:

  • papier samoprzylepny,
  • folię samoprzylepną,
  • bezbarwną folię samoprzylepną.

Dodatkowo gotowe etykiety możemy uszlachetnić podnosząc tym samym ich walory wizualne oraz trwałość i odporność na uszkodzenia. Najpopularniejszą formą obróbki uszlachetniającej etykiety jest dodatkowe laminowanie powierzchni. Laminowane naklejki są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe oddziaływanie warunków atmosferycznych, dlatego można je stosować również na zewnątrz. Nie będą się rozmazywać i z pewnością nie wyblakną na słońcu.