Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Druk książek

Druk książek

Książka to niezwykle szerokie pojęcie, pod którym może się kryć zarówno czyjaś publikacja, jak również materiały szkoleniowe, instrukcja obsługi oprogramowania czy album ze zdjęciami z wakacji. Dlatego usługę druk książek kierujemy do każdego, kto ma potrzebę przygotowania wydruku w postaci książki, niezależnie od tego czy jest to klient biznesowy czy indywidualny.

druk książek Warszawa

Książki – Druk Cyfrowy

Z chwilą wejścia na rynek poligraficzny druku cyfrowego poligrafia przeżyła prawdziwą rewolucję. Wcześniej niskonakładowy druk książki był zwyczajnie nieopłacalny, dzisiaj możemy drukować niewielkie nakłady, a w razie potrzeby zlecać ich wielokrotne dodruki bez ponoszenia dodatkowych opłat. Oczywiście – ze względu na optymalizację kosztów klienta – zamówienia wysokonakładowe wciąż realizujemy przy użyciu druku offsetowego. Jednak dostępność dwóch wysokojakościowych technologii druku daje nam pełną swobodę realizacji zleceń już od jednego egzemplarza.

Druk Książek Warszaw

Nasza drukarnia książek zlokalizowana w mieście Warszawa od dziesięcioleci realizuje zlecenia dla zróżnicowanego klienta – indywidualnego, biznesowego, instytucjonalnego. Druk książek realizujemy przy użyciu druku cyfrowego i offsetowego, dzięki czemu możemy swobodnie zarządzać kosztami wydruku tak, aby zaoferować klientowi jak najoptymalniejsze rozwiązanie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości druku. Zamówienia na druk książek realizujemy od wydruku do okładki, co oznacza, iż w cenę druku wliczamy obsługę introligatorską. W zależności od objętości drukowanej publikacji oraz indywidualnych preferencji klienta możemy zaproponować:

  • książki w oprawie miękkiej klejonej,
  • książki w oprawie miękkiej szyto-klejonej,
  • książki w oprawie zeszytowej,
  • książki w oprawie twardej klejonej,
  • książki w oprawie twardej szyto-klejonej,
  • książki w oprawie spiralnej.

Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca, w którym wydrukujesz swoją książkę – zostań z nami. W naszej drukarni książek wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, co w efekcie przekłada się na efektywność oraz najwyższą jakość. A oprócz doskonałego zaplecza technologicznego, w naszej drukarni książek posiadamy także zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie i wiedzę. Każdego dnia kompleksowo pomagamy naszym Klientom w całym procesie przygotowywania książki do wydania. Ponadto, gwarantujemy szybki czas realizacji powierzonych nam projektów.

Obok zamówień na druk książek realizujemy również zlecenia na wydruk innych materiałów poligraficznych, takie jak druk naklejekdruk ulotek czy drukowanie plakatów. Klientów zainteresowanych ofertą naszej drukarni zachęcamy do kontaktu.

Materiały do druku przyjmujemy na nośnikach cyfrowych bezpośrednio w siedzibie drukarni w mieście Warszawa lub drogą elektroniczną. Realizujemy zlecenia składane zdalnie, oferując transport gotowych wydruków pod wskazany przez klienta adres. Usługi transportowe zlecamy zewnętrznej firmie kurierskiej.