Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Introligatornia

Introligatornia

Profesjonalna introligatornia Warszawa

Nasza introligatornia oferuje szeroki zakres usług skierowanych do odbiorców z Warszawy i całej Polski. Dysponujemy zaawansowanym parkiem technologicznym oraz doświadczoną kadrą grafików i projektantów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie, nawet najbardziej wymagające projekty graficzne, reklamowe i marketingowe. Większość procesów wykończeniowych realizujemy we własnym zakresie, co maksymalnie ogranicza możliwość występowania błędów w końcowym etapie produkcji.

Nasze usługi introligatorskie realizujemy wykorzystując w tym celu:

sztancowanie papieru, usługi introligatorskie Warszawa

  • linię do oprawy zeszytowej MILLER MARTINI
  • linię do oprawy klejowej z oklejarką włoską i japońską
  • falcerki GUK (6 złamów równoległych + 2 złamy krzyżowe + łamanie okienkowe)
  • precyzyjne gilotyny do końcowego przykrawania na wymiar
  • urządzenia do konfekcjonowania i pakowania
  • lakierowanie pod blistry
  • AUTOMAT DO SZTANCOWANIA i tłoczenia, z sekcją czyszczącą TMZ (typu BOBST) do formatu B1

Usługi drukarskie to często tylko jeden z etapów prac prowadzących do powstania finalnego produktu. Jeśli potrzebujesz kolorowego folderu, czasopisma czy materiałów szkoleniowych w postaci zeszytu, niezbędne będzie ich odpowiednie wykończenie oraz przygotowanie do eksploatacji. 

Zapewniamy wszechstronne usługi introligatorskie w Warszawie

Nasza drukarnia z siedzibą w mieście Warszawa to miejsce, w którym możesz skorzystać z szerokiej oferty usług pozwalających stworzyć gotowy do wykorzystania produkt. Poza pracownią graficzną, w której tworzymy projekty i dokonujemy ich korekt, oraz profesjonalną drukarnią dysponujemy również introligatornią, pozwalającą realizować usługi introligatorskie w niemal dowolnym zakresie. Obejmuje to m.in. oprawianie książek, oprawianie magazynów, oprawianie prac dyplomowych, zaciskanie listwą, bindowanie, zszywanie, tłoczenie. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, dobieramy odpowiednio dopasowany zestaw usług.

Profesjonalne usługi introligatorskie w Warszawie

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców z terenu Warszawy, którzy poszukują profesjonalnej i doświadczonej firmy introligatorskiej. Gwarantujemy im atrakcyjne warunki współpracy, konkurencyjne ceny, kompleksowe wsparcie naszego sztabu fachowców oraz ich natychmiastową dostępność. Regularnie podejmujemy współpracę z kontrahentami prywatnymi i biznesowymi, korzystającymi z naszych usług introligatorskich. Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytań ofertowych. Każde zlecenie poddajemy indywidualnej ocenie, zawsze poszukując najlepszych rozwiązań, które pomogą zrealizować projekt w sposób dokładny i atrakcyjny wizualnie.

Posiadamy też nowoczesny automat umożliwiający sztancowanie i tłoczenie produktów o maksymalnych wymiarach odpowiadających formatowi B1.

Zadzwoń do nas o dowiedź się więcej!