Drukarnia cyfrowa – offsetowa | Druk cyfrowy offsetowy Warszawa

Opakowania blistrowe

Opakowania blistrowe

Opakowanie blister to nie tylko sposób na jego zabezpieczenie produktu przed zniszczeniem w transporcie lub sklepie. To również dobry pomysł na reklamę firmy i umieszczenie ważnych dla klienta informacji. Produkujesz drobne przedmioty? Zadbaj o ich opakowanie i wybierz nasze blistry!

Opakowania do każdego produktu

Niewielkie, delikatne produkty, mogące ulec uszkodzeniu w wyniku tarcia, naciskania czy dotykania wymagają specjalnych opakowań, dzięki którym będą chronione i zachowają swoją jakość. Opakowanie typu blister to najlepszy wybór do takich produktów, dlatego wybierz je do swojej firmy.
Jako producent blistrów gwarantujemy Ci możliwość wykonania takich opakowań w kształcie i wymiarach dostosowanych do każdego wyrobu, jaki schodzi z Twojej taśmy produkcyjnej. Specjalizujesz się w drobnej elektronice, wytwarzasz baterie, breloczki, małe zabawki? Zaprojektujemy dla Ciebie i wykonamy opakowanie blister idealnie dopasowane do wyrobu.

opakowania blistrowe

Dzięki blistrom, wiele zyskasz

Produkcja opakowań to dziedzina, w której od lat poszukujemy nowych, atrakcyjnych rozwiązań. Dlatego obok tradycyjnych kartonowych pudełek możemy Ci zaproponować również opakowania zgrzewane z tworzywa o wysokiej trwałości i stuprocentowej spójności zamknięcia.
Wybierając opakowania blistrowe możesz liczyć na:

  • skuteczne zabezpieczenie produktu podczas transportu, magazynowania i sprzedaży,
  • zawartość dobrze widoczną przez opakowanie,
  • wygodne przechowywanie i ekspozycję w sklepie,
  • małą wagę opakowania,
  • szczelność, jaka wyróżnia opakowania zgrzewane,
  • możliwość umieszczenia informacji o produkcie w widocznym miejscu,
  • estetyczny i trwały wydruk cyfrowy na wewnętrznym kartonie, uszlachetniony przez lakier blistrowy.

Gwarantujemy najlepsze rozwiązania

Jako producent blistrów posiadamy odpowiednie wyposażenie i wiedzę, dzięki którym spełnimy niemal każde oczekiwania klienta. Poszukujesz trwałego opakowania dla swoich gadżetów, tabletek, zabawek czy detali elektronicznych? Gwarantujemy Ci doskonałe opakowania blistrowe wyróżniające się trwałością, estetyka i wytrzymałością.

Produkcja opakowań to nasza domena, dlatego oferujemy kompletnie wykonane blistry wyposażone w kartonik z zaprojektowaną grafiką i informacjami. Przygotowujemy trwałe, estetyczne wydruki do utrwalenia stosując lakier blistrowy, który dodatkowo uszlachetnia powierzchnię.